Български форум за кеч.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Кеч форум.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Съдбата на BWFF.

Go down 
AuthorMessage
uliqnbg [Шефа]
Admin
uliqnbg [Шефа]


Posts : 7
Join date : 2017-04-22

Съдбата на BWFF. Empty
PostSubject: Съдбата на BWFF.   Съдбата на BWFF. EmptySat May 13, 2017 12:12 am


-Please welcome - "STONE COLD" STEVE AUSTIN!

Съдбата на BWFF. 7iuZ5V5

Майкъл Кол: И така уважаеми зрители дойде времето да започнем първото шоу на федерацията BWFF.Какво ни очаква?Много екшън разбира се!Да ви кажа супер съм развълнуван.Ще разберем кои ще са главните кечисти тук.Знаете ,че в кечът всякакви изненади се случват.Е,тази вечер ще има много такива!Запътваме се към нещо много...многоо добро!А именно да се изгради една кеч организация и тя да бъде най-добрата в целият свят.Предпоставки за това има.
Мауро Ранало: Намираме се в градът на греха - Лас Вегас.В този късен час тази вечер ни очакват много дебюти.Ростърът с времето ще се пълни.Залата е пълна и всички сме готови да видим "Леденият" какво ли ще ни каже.Аз дори и не знам какво прави тук.Наистина странно е усещането от една страна.Тъкмо седнахме тук с теб колега и вече просто не можем да се сдържим да седим на местата си и да не показваме емоциите си толкова.Може да ги покажем с леко викане ,но знаеш ,че понякога ти се иска да изригнеш.Е,време е да чуем човекът ,който е известен с биричките си - СТИЙВ ОСТИИИН!
Съдбата на BWFF. JC4sSIO

-Докато бях там...Да точно така...Докато бях отзад в Backstage-а се чудех колко ли ще сте шумни на живо ,а не пред монитора.Публиката тук ми харесва!Да, федерацията не е най-богатата или нещо такова ,но просто това е нещо специално.Всичко тук ще се гради от днес.Това е един проект ,който не се гради за един-два дни.Той се започна още преди тази вечер.Именно в този късен час всичко това е ФАКТ!Факт ,който за момента е неизбежен.Това ще е федерация ,която ще бъде важна част от историята на професионалният кеч.Кой ще я управлява ли?Еми тези въпрости които са ви в главата ще получат отговори след време ,но за този въпрос с управлението ще го имате точно тук и точно сега.Главният мениджър на Outburst e....ТОВА СЪМ АЗ БЕЙБИИИИИ!А знаете колко обичам да се забавлявам с големи мачове.Така че...Тази вечер ще бъде страхотна!ЩЕ БЪДЕ НЕВЕРОЯТНААА!Виждам колко сте развълнувани.Виждам емоцията във вас.Именно това искам!Така че ще се радвам по време на мачовете да бъдете шумнички ,защото ще започнем с няколко мача определящи бъдещето на титлите.Интерконтиненталната титла ще бъде като залог в някой от мачовете.Същото ще важи и за щатската.А и допълнително ще има и мачове ,които ще бъдат от турнир.Този турнир ще определи двамата ,които ще се бият на "The Last One" за Световната титла.Победителят от този мач ще бъде на върха.Той ще бъде №1 и ще може да се гордее с това.Разбира се ще видим и мач за отборните титли.Тях няма как да ги пропуснем ,така че тази вечер ще бъде голяма и важна.Пожелавам ви приятно гледане на това страхотно шоу.
Back to top Go down
http://bwff.forumotion.eu
 
Съдбата на BWFF.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Български форум за кеч. :: Седмично шоу :: Outburst-
Jump to: